Центр Рівного перекрили автоцистернами. ФОТО

У Рівному триває ремонт дороги в центральній частині міста. Сьогодні було закрито рух автотранспорту по вулиці Соборній від вулиці Княгині Ольги до мосту через річку Устя. Через це рух автот ранспорту містом був дуже ускладнений.

Рух на дорозі перекрили автоцистернами

Ремонт центральної вулиці розпочали ще в понеділок і, як повідомлялось раніше, триватиме він до наступного понеділка. Однак при такому темпі робіт навряд чи дорожники встигнуть завершити ремонт вчасно. Як довелось переконатись, частину робочого дня техніка, з невідомих причин, простоює.

На дорозі в районі майдану Незалежності, щоб дорожне покриття було довговічніше, вже вкладають неткане полотно.

Залишається сподіватись, що використання в ремонті дороги геотекстилю дозволить забути міській владі про щорічний ремонт вулиці Соборної.

Та пригадати, що у Рівному є вулиці, де покриття нагадує дорогу після мінометного обстрілу. Поки що ж доводиться лише сподіватись чуда та чекати завершення ремонту дороги в довжелезних заторах на рівненських дорогах.

 

Коментарі

Як довелось переконатись, частину робочого дня техніка, з невідомих причин, простоює

Заценіть скільки їхати до Вас.... вот і маєте причину....

Та цеж для дядька Янька білу доріжку стелять.Та нехай.

яка файна новина ви часом не дибыли

Та чого там, нехай Санкомовець візьме зробить центр пішохідним, адже про це його попросили аж зо два відсотки Рівенчан! і тоді може дійде до "безтолкових голів" що зараз цього робити не можна

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.