Берташ пообіцяв віце-прем'єру 1728 дітей відправити в дитсадки Рівненщини

На Рівненщині розширюють мережу дошкільних навчальних закладів, запевнив голова облдержадміністрації Василь Берташ віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула під час відеоселекторної наради. Про це повідомляє офіційний сайт Кабінету міністрів України.

Область у лідерах за народжуваністю, тому для батьків і дітей це питання актуальне. Над його вирішенням на Рівненщині працюють впродовж трьох років. На це спрямовують гроші цільової субвенції із держказни. За кошти на розвиток дошкільної освіти реконструюють і розширюють діючі заклади та відкривають дитсадки, які не працювали з 90-х років.

Так, цьогоріч, більше 300 малюків зарахують у ДНЗ, які досі функціонували не за призначенням, втім після реконструкції зможуть відновити роботу. Також після капітального ремонту будуть розширені площі діючих закладів. У них виховуватимуть 90 новозарахованих діток. Ще 628 дошкільнят зможуть відвідувати дитсадки завдяки реорганізації малочисельних шкіл у НВК.

Тим часом цьогоріч планують створити додаткові групи, тому вдасться вирішити проблеми батьків ще понад 460 дошкільнят. Разом із тим громади підшукали вільні приміщення і спільними зусиллями облаштовуватимуть у них ДНЗ для майже 250 діток. Завдяки такому аналізу проблеми та комплексному підходу до її вирішення вдасться відкрити дошкільні заклади в тих селах, де їх потребували роками, підсумував Василь Берташ під час відеоселекторної наради віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.