Рівненського бізнесмена затримали податківці зі Львова?

Голову правління ПАТ "Агрофірма "Зоря" імені Володимира Плютинського Ігоря Самілу затримували працівники оперативного управління Міндоходів у Львівській області. Дану інформацію уточнили з достовірних джерел сайту "ВСЕ".

Рівненські податківці та міліція жодного відношення до даного затримання не мають, - запевнили у прес-службах УМВС у Рівненській області та головного управління Міндоходів у Рівненській області.

Нагадаємо, що раніше сайт "ВСЕ" повідомляв про затримання Ігоря Саміли 15 серпня. Підприємець є головою правління ПАТ "Агрофірма "Зоря" імені Володимира Плютинського та генеральним директором львівської фірми "Габен". Остання є одним з найбільших національних дистриб’юторів з комплексного забезпечення сільськогосподарських виробників засобами захисту рослин, мінеральними добривами, насінням та сільскогосподарською технікою різного призначення. "Габен", нібито, ще є співвласником ПАТ "Агрофірма "Зоря".

Можливо, проблеми зі львівськими податківцями виникли у Ігоря Саміли через борги саме фірми "Габен" перед ПАТ "Промінвестбанк".

"Личаківський районний суд м. Львова викликає Березовського Євгенія Ярославовича (останнє відоме місце проживання: м. Львів, вул. Ніжинська, 16-А, кв. 8), як відповідача в судове засідання по цивільній справі № 2/1312/2157/2012 за позовом ПАТ "Промінвестбанк" до Березовського Євгенія Ярославовича, Миронюка Ярослава Сергійовича, Саміли Ігоря Михайловича, третя особа: ТзОВ Фірма "Габен" про стягнення заборгованості за кредитним договором, що відбудеться 23 січня 2013 року о 14 год. 30 хв. в приміщенні суду за адресою: 79007, м. Львів, вул. Б. Лепкого, 16, зал судових засідань № 1", - йдеться на сайті infoboro.com.ua.

Журналісти сайту "ВСЕ" звернулись за коментарем з приводу затримання Ігоря Саміли у прес-службу головного управління Міндоходів у Львівській області. Однак по телефону працівник прес-служби не надав інформацію, пославшись на закінчення робочого дня (телефонували близкь 17-ї години п'ятниці - авт.), і порадив підготувати офіційний запит. Запит вже відправлений на електоронні адреси управління Міндоходів у Львівській області та Міністерство доходів і зборів України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.