На Рівненщині полякам показали школи, цемент і бурштин

З 15 по 17 серпня на Рівненщині, на запрошення Здолбунівської районної ради, перебуває делегація  повіту Свіднік Люблінського воєводства Республіки Польща, на чолі з головою ради повіту Свіднік Ричардом Боровцем. Раніше повідомлялося, що поляки відвідають Здолбунівщину на День незалежності, проте польською стороною візит було вирішено здійснити тижнем раніше.

Під час перебування на Рівненській землі, у четвер 15 серпня іноземні гості зустрілися з депутатським корпусом Здолбунівської райради, відвідали нещодавно збудовану школу у с. Будераж. Зазначимо, що поляки висловлювали щире здивування та запитували, для чого на 80 дітей потрібно було будувати таку велику школу за багато мільйонів гривень?

У п’ятницю 16 травня гості з Польщі відвідали ДП «Укрбурштин» та побували на ПАТ «Волинь-Цемент», після чого відправилися у місто Дубно, де планують відвідати місцевий краєзнавчий музей, а згодом Тараканівський форт.

Під час передування на ПАТ «Волинь-Цемент»

В рамках зустрічі було підписано угоду про співпрацю між Здолбунівською ЗОШ №3 та однією зі шкіл Люблінського воєводства. Угода передбачає проведення спільних учнівських конференцій, різноманітні програми обміну.

Візит поляків на Здолбунівщину проходить в рамках Угоди про співпрацю, укладеної у 2008 році між Здолбунівським районом та повітом Свіднік про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.