Рівняни закликали церкви бути тверезими

Рівненські тверезники звернулась до церков області з проханням об'єднати  зусилля в боротьбі проти алкоголізму. З відповідним зверненням виступило Рівненське відділення руху «Твереза Україна».

У зверненні громадські активісти закликали основні християнські конфесії підтримати антиалкогольні законопроекти не тільки молитвами і проповідями, але й справами.

Останнім часом в головному законодавчому органі нашої країни будо подано до розгляду ряд законопроектів, які покликані змінити ситуацію з алкоголем та тютюном в суспільстві. У разі їх прийняття буде зменшено кількість місць продажу алкоголю.

За словами координатора руху «Твереза Україна» на Рівненщині Сергія Одарченка, у разі спільних зусиль церкви і громадськості влада прислухається до тверезницьких закликів.

- Обєднання зусиль тверезників та церков дасть змогу здоровим силам спиратися на єдину спільну позицію віруючих з цього питання. Ідеальним варіантом впливу було б висловлення такої позиції через прийняття особливого тверезницького маніфесту на спеціальному міжконфесійному форумі з алкогольної та тютюнової проблем, зазначив Сергій Одарченко

 Читайте також "У Рівному не можуть зупинити незаконний продаж алкоголю"

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.