У Рівному парк "закатують" в асфальт. ФОТО

У рівненському парку, який рівняни називають "Лебединка", комунальники проводять асфальтування доріжок.

Минулого року на благоусттрій парку з міського бюджету планувалось витратити близько мільйона гривень. Зокрема було заасфальтовано пішохідні доріжки навколо ставка.

Цьогоріч планується витратити ще близько півмільйона гривень. За ці кошти влада міста планує провести асфальтування майдану Короленка та пішохідних доріжок від торгового центру "Злата плаза" до Рівненського обласного краєзнавчого музею. Окрім того, планується спорудити плаваючий фонтан на ставку та закупити пару чорних лебедів.

Звісно доріжки в парку "Лебединка" були не в ідеальному стані, та й немає межі досконалості. Однак навіть до асфальтування вони були значно кращі, ніж деякі вулиці Рівного. Зокрема, вулиці Київська (в'їзд зі сторони Києва) та Соборна (в'їзд зі сторони Луцька) більше нагадують воєнні дороги після обстрілу. Не в кращому стані й, скажімо, вулиці Млинівська, Чорновола (поблизу "водника").

Щоправда проводиться масштабний ремонт вулиці Соборної, в районі центру міста. І залишається надія, що до початку осінніх дощів та зимового снігу відремонтують й інші вулиці. А не лише центр міста та вулицю Княгині Ольги, якою, до речі, міський голова Володимир Хомко щодня їздить на роботу.

Коментарі

))))))))))))))))))))))))))))))))))))
я колись серйозно сприймав цей сайт, а зараз захожу чисто так , поржать)_))))))) ОЛЬКА -це просто фурор )_)))))

це точно скільки моїх вбили коментів, а все із-за обсирання мною партії "Свобода", тут один із журналістів псевдо-ВСЕ,був у штабі одного з кандидатів данної партії, піарив його, лив чорнуху на його опонентів,але є Бог на небі і той мудак не пройшов у РАДУ)))

"пушохудних доріжок" ахаха)
на цьому сайті що дійсно всі журналісти і редактори малограмотні?
і ще одне, питання хоча не по темі, але все ж таки: якого х***а ви дов****би видаляєте коментарі, коли хтось щось напише, що б**ть немає чим зайнятись, краще навчіться грамотності і бути нормальними...і це вже нехай вас не хвилює, хто, як і які коментарі пише, в нас в країні свобода слова...!

згоден з попереднім коментом
найбільше вбила це Княгиня Олька))

Аффтар, выпей йаду. Редахтар, убейся ап стену...
P.S. В моєму коментарі значно менше помилок, ніж в даній статті. Жах. Усяка малограмотна шваль зараз може називатись журналістом. Самим не соромно?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.