Податківці "знайшли" 217 мільйонів гривень

Податківці "знайшли" в Україні сотні мільйонів гривень в бюджет. За результатами перевірок порушникам донараховано 217 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомив інтернет-сайт "Економічна правда" з посиланням на прес-службу Міністерства зборів та доходів.

Більше 93% суб’єктів господарювання, перевірених Міндоходів, допускають порушення трудового законодавства по відношенню до своїх працівників. Як зазначається, найпоширенішими порушеннями тривалий час залишаються "тіньові" зарплати та нелегальне використання праці співробітників.

У Міндоходів підкреслили, що несумлінні роботодавці найбільшої шкоди завдають, в першу чергу, самим працівникам, адже неналежне оформлення трудових відносин позбавляє людей можливості захисту своїх прав та не дає змоги напрацювати стаж, необхідний в майбутньому для призначення пенсійних виплат.

Під час перевірок було виявлено понад 49 тисяч найманців, які працювали без укладання трудових відносин з роботодавцями. Вони сплатили до бюджету 8,8 мільйона гривень податку.

Крім того, як зазначається, додаткових 10 мільйонів гривень надійшло до бюджету і від громадян, які працювали самостійно без дозвільних документів.

"Після співбесід з фахівцями Міндоходів за 7 місяців поточного року понад 25 тисяч таких осіб офіційно зареєструвалися підприємцями та сплатили належну суму податку", - зазначають в міністерстві.

Загалом за 7 місяців 2013 року до бюджету надійшло 40,6 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб.

За даними міністерства, це на 2,7 мільярда гривень перевищує показник відповідного періоду минулого року.

Коментарі

найбільше порушення трудового законодавства допускає саме Міндоходів :)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.