На Рівненщині підліток вкрав гроші через вікно

Літні канікули для підлітків – це найкраща пора для відпочинку й дозвілля, але кожен проводить їх по різному. Хтось навіть старається заробити гроші для того щоб купити щось до школи, а деякі гроші крадуть. Ось і 13-тирічний Олександр житель селища Степань Сарненського району в своєї сусідки поцупив близько трьох тисяч гривень.

 Хлопець жив по сусідству і знав, що у жінки є гроші, адже його батьки неодноразово позичали їх в Олени.

Вибравши момент коли Олена пішла до церкви, а в будинку перебував її хворий батько, Олександр проник через відкрите вікно і знайшов схованку з грішми. Злодій взяв лише частину грошей, адже не зміг дістати решту. Взявши ці гроші малолітній пішов до місцевого магазину та накупив собі чого хотів.

Після повідомлення до Сарненського РВ УМВС про крадіжку грошей, працівники міліції затримали Сашка, який зізнався у скоєному. Але викрадені гроші він не зміг повернути адже майже все витратив.

На момент скоєння Олександром злочину, передбаченого частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка) він не досягнув 14 – річного віку, з якого настає кримінальна відповідальність, отож працівники міліції направили клопотання в Сарненський районний суд про застосування до неповнолітнього примусових заходів виховного характеру у вигляді передачі його під нагляд батька 43-річного Леоніда згідно статті 105 Кримінального кодексу України (Звільнення від покарання із застосуванням примусових заходів виховного характеру).

Долю неповнолітнього Олександра буде вирішувати суд, та чи зробить він висновки – покаже час, повідомляють у Сарненському райвідділі УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.