14-річна рівнянка візьме участь у телепроектах «Голос Діти-2» та «Україна має талант-6»

Рівнянка Марина Мінакова сім років займалася бальною хореографією, два роки - образотворчим мистецтвом. Окрім того пробувала себе в легкій атлетиці, журналістиці, займалася професійною фотозйомкою. Доки одного дня не вирішила записалась на гурток естрадного співу «Домінанта». Зрозумівши, що вокальний спів – це її покликання, дівчина вирішила продемонструвати свій співочий талант на відомих телевізійних проектах.

- Коли перший раз пішла на заняття з вокалу, було страшнувато. Проте з часом мене затягнуло у світ музики, - розповідає Марина Мінакова. - Спочатку вокальні номери у школі, концерти, участь у конкурсах… А далі все набагато серйозніше – участь у проектах «Зелена естрада» (м.Рівне), «Волинський серпанок» (смт.Пляшева), «Singing Ukraine» (м.Київ), вокальному таборі «Pop Star» тощо. Цьогоріч у мене відбулося вже близько 20 виступів, я постійно займаються із викладачами з вокалу. І все це довело мене до проектів «Голос Діти 2» та «Україна має талант – 6».

За словами дівчини, 1 вересня організатори мають повідомити їй точну дату проведення предкастингів. А так зване сліпе прослуховування відбудеться приблизно на початку жовтня.

- Мені запропонували взяти участь у цьому телепроекті. Я швиденько відправила анкету організаторам і все... Сама зйомка відбудеться у столиці, - повідала 9-класниця ЗОШ№10 Марина Мінакова.

Щодо проекту «Україна має талант-6», то, за словами 14-річної рівняни, вона побачила оголошення про проведення кастингів і твердо вирішила, що візьме участь у цьому телешоу.

- Відправила анкету, на яку мені вже дали відповідь, тепер очікую на участь в предкастингах, які відбудуться 3 вересня у м.Рівне в облмуздрамтеатрі, - розповідає Марина Мінакова. – Поки-що не говоритиму які пісні виконуватиму, нехай це буде своєрідним сюрпризом.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.