Депутат Рівнеради пообіцяла набити пику зоозахисникам

У Рівному невідома особа розмістила листівки від імені собаки, яку нібито отруїла депутат Рівненської міської ради Ольга Покальчук. Тим часом, Рівненська зоозахисна організація «Під Егідою» розмістила у себе на сторінці у соціальній мережі «в контакті» більш детальну інформацію заяву-звернення до рівнян.

Зоозахисна організація  заявляє, що саме депутат Рівнеради Ольга Покальчук отруїла стерилізовану собаку прямо на очах у дітей. У зверненні до громади, також є розповідь дітей: «Тьотя щось налила Мані (так звали собаку, - прим. авт. )пити, а потім в неї пішла піна з рота, під’їхала машина і собачку кудись забрали». Про цей факт зоозахисники повідомили у міліцію, проте, за їхніми словами Ольга Покальчук відмовилася давати будь-які коментарі правоохоронцям.

Читайте також: У Рівному 400 людей покусали бездомні собаки - рівняни готові відстрілюватися. ФОТО

Натомість, депутат погодилася прокоментувати подію журналісту сайту «ВСЕ» (цитую дослівно):

- Я цій «розповсюджувачці» (має на увазі зоозахисницю, - прим. авт.) наб’ю пику! Це прийшла скотиняка, яка мене звинуватила та на усіх під’їздах та стовпах розмістила фотографії якоїсь сучки і написала, що депутат міської ради отруїла собачку. Що мені робити, скажіть будь-ласка? Хоч би одна людина бачила чи чула, що це я зробила.  Вони взяли і відразу пішли в суд. Я вам заявляю, я їй просто наб’ю пику!  Вони вже у прокуратуру написали, міліцію і навіть в офіс місцевого осередку партії ВО «Батьківщина». Я негативно ставлюся до собак, я їх не люблю, але цю собаку я не труїла,  я її не бачила. Якби у мене було чим, я б їх потравила абсолютно всіх, бо вони мене дістали у дворі, що я просто не можу вам передати.

Ольга Покальчук заявляє, що має  власний зоопарк і гарно ставиться до тварин,  проте собак не любить. Натомість,  зоозахисники кажуть, що у так званому домашньому зоопарку Ольги Покальчук живуть удави, яких вона, ніби то вигулює на дитячому майданчику у пісочниці.

Зоозахисники вважають, що така поведінка депутата  суперечить моральним засадам суспільного життя і заслуговує на осуд громади.

Читайте також: Рівняни самотужки побудують приміщення для стерилізації собак

Ключові слова: 

Коментарі

Такі побажання також повертаються,як бумеранг...)) в декілька разів сильніше ))

От сука, бажаю їй здохнути в сто раз більших муках ніж та собачка. Життя - як бумеранг, все вертається тобою зроблене у декілька разів сильніше. А людина, яка труїть собак вже нещасна, хіба поспівчувати такій жінко-подібній худобі.

Ні, просто грамотна людина. А поспівчувати треба тобі.

Ти вчитель укр.мови чи лінгвіст? Якшо не зрозумів змісту, тоді можу тільки поспівчувати.

Як це "ніхто не хоче займатися стерилізацією"? За державний кошт за 4 місяці простерилізовано 120 собак, за благодійний кошт - 50 собак (лише ті, що з кліпсами, а є ще без кліпс). Фонд "Умка" вже більше 150 собак простерилізував за 2 роки. Це вже як мінімум 320 собак. І це лише початок. Просто є люди, які роблять справу, а є ті, які тільки ниють, що ніхто нічого не робить. Якби ще й вони щось робили, то вже досі 1 000 собак було простерилізовано.

неймовірно емоційний, однак абсолютно некорисний пост.
Так, подвійні стандарти виховання є всюди, але питання в тому, що стерилізацією тварин ніхто не хоче займатись, а собаки розмножують.
Я собак люблю безміри, але коли племінницю (якій 7 років) мало не покусали бродячі пси - я перша була готова недобре зробити тим псам.

Мозок людям спочатку вилікувати треба, а тоді з ними діалог вести. Спочатку діткам в садочках розказують про те, що собака - друг людини, що треба всіх любити, поважати, турбуватися про природу. А коли дітки виростають - ставлять перед фактом, що кругом гівно, всі брешуть, виживає найсильніший і т.д.
То якщо ваша така позиція, то зразу розказуйте дітям (хоча ви скажете, що так і робите), що в садочку бери тарілку, там де більше сосисок, в школі списуй і підлизуйся до всіх вчителів, аби отримати найкращі оцінки. А всіх звірів використовуй лише для власної користі і не зважай ні на що, вони ж наші раби, які болі і страждань не мають, а якщо щось і відчувають, то не твої проблеми. От такі дітки виростуть те що треба.

Дуже потішило *...Не подобаються бродячі пси - тебе тут ніхто не тримає...* )))) геть зоофіли з глузду з*їхали,бачу...Я не за те,що би собак труїти - але ж треба якось контролювати їхню народжуваність...Мені також не подобається цілодобовий гавкіт у дворі...Так,я візьму рушницю,і постріляю псів у дворі,якщо вони покусають не дай Бог мою дитину....Що би не доводити до такого - треба навчитись слухати один одного,а сліпо відстоювати свою позицію - потрібен діалог...Бо дочекаємся появи догхантерів,як ото у сусідній Рашці...Але ставити на одну шальку терезів життя людини і пса...такого бути не повинно...Можна ж сказати,не подобається щось - забирай собак,і вали з ними з міста...Проблему треба вирішувати,поки до реального кровопролиття не дійшло,панове...

На Соловках живуть люди, які вірять в Бога. Таким, як ця депутатка, там не місце.

ПІДТРИМУЮ! ЗАЯВА ОДНОЗНАЧНО ПРОТИЗАКОННА! Правоохоронні органи мають звернути на неї увагу. Якщо вони дійсно охороняють право. Якщо не звернуть - значить, підтвердять, що дарма отримують зарплатню і Закон для них - порожній звук.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.