На Рівненщині відкриють консультаційний центр служби з надзвичайних ситуацій

Віце-прем'єр Олександр Вілкул пообіцяв, що до кінця року в усіх обласних центрах запрацюють консультаційні центри Державної служби з надзвичайних ситуацій, - повідомляє Урядовий портал.

- Одним із ключових завдань сучасної системи цивільного захисту – є надання населенню оперативної та достовірної інформації стосовно надзвичайних ситуацій, заходів які вживає влада та необхідних дій населення під час такої ситуації. Тому, до кінця року в усіх областях при головних управліннях Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) з’являться консультаційні центри для населення, - сказав Олександр Вілкул.

Віце-прем'єр зазначив, що завдання таких центрів – надання оперативної інформації для жителів регіонів та передача інформації до ЗМІ. А надання інформації має відбуватись не лише через телебачення, радіо й газети, а й через інтернет – оперативне розміщення на банерах провідних сайтів регіону, через які відбувається перехід на головний сайт обласного управління ДСНС. А також - через організацію «гарячих ліній» на випадок загроз або під час надзвичайних ситуацій.

Ще одна функція центру – надання адміністративних послуг громадянам та бізнесу: інформаційна допомога щодо оснащення приміщень системою протипожежної безпеки та сигналізацією, оформлення відповідних дозвільних документів.

За словами Олександра Вілкула, консультаційні центри надаватимуть безкоштовну інформаційну допомогу юридичним (незалежно від форм власності та виду діяльності) і фізичним особам.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.