Українці готові воювати

Майже половина українців готові воювати за незалежність Україні, повідомляє "Українська правда". За результатами соціологічного дослідження групи "Рейтинг", 46% опитаних готові у випадку виникнення відповідної загрози відстоювати територіальну цілісність України зі зброєю в руках.

За словами соціологів, за останні три роки, це найвищий показник войовничих настроїв в країні. Так, у 2010 році готових взяти зброю до рук було 43%, у 2012 – лише третина.

Однак, разом з тим, 43% опитаних не готові відстоювати територіальну цілісність України зі зброєю в руках, а 11% ще не визначилися.

Цікаво, що готовність збройно захищати Україну висловлюють прихильники всіх опозиційних партій. Таких близько 60% серед респондентів, які ппідтримують УДАР, "Батьківщину" та "Свободу". На Донбасі кількість опитаних, які готові відстоювати територіальну цілісність країни зі зброєю в руках, у 1,5 рази вища, ніж кількість людей, які підтримали б Незалежність. Чим молодші респонденти, тим вищу готовність декларують до відстоювання країни.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.