На добудові школи фірма чиновника з Рівненської ОДА "освоїть" ще 18 мільйонів

Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації 9 серпня 2013 року за результатами тендеру уклав угоду з ТДВ «Рокитнівська ПМК №180» на другу чергу будівництва загальноосвітньої школи на 796 учнів в селі Глинне. Вартість угоди склала 18,37 мільйонів гривень.  Про це повідомляє сайт «Наші гроші» із посиланням на «Вісник державних закупівель».

Згідно з техзавданням, у школі мають домурувати перегородки, влаштувати горище й покрівлю, провести побутові мережі, облаштувати локальні очисні споруди господарсько-побутових стоків,  вставити вікна й двері, зробити внутрішнє оздоблення, придбати меблі, утеплити фасад, а також зробити спортмайданчик та озеленити територію.

Завершити  роботи повинні до кінця наступного року. Будівництво фінансують з держбюджету.

Це вже третя угода, яку департамент укладає з «Рокитнянською ПМК» на будівництво школи в Глинному. У 2008 році з фірмою підписали договір на 13,59 мільйонів гривень, у 2009 році – ще на 8,43 мільйони гривень. Яка частина цих коштів була освоєна – невідомо.

Основним власником «Рокитнянської ПМК» є Василь Даценко (91% статутного фонду, - прим. авт.). Ще 4% має Валерій Гуз, відомий як заступник директора департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА. Окрім того 0,5% припадає на Віталія Даценка, заступника начальника Рівненського обласного управління водних ресурсів.

Єдиним конкурентом фірми на цьому тендері було ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж», до складу засновників котрого входить Петро Торгун – заступник голови правління ПАТ «Рівнегаз», яке очолює депутат Рівненської облради Петро Дубас.

Новозбудовану школу у Глинному було відкрито у 2009 році. Загальний кошторис становив близько 20 мільйонів гривень: приблизно 90% кошти обласного бюджету, 10% — районного бюджету.

 

Коментарі

контора Берташа освоїть кошти)

на сайті "4 влади" ця новина ще 2!!!!! тижні тому зявилась. що проснулись тільки що?????

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.