Рівнян навчили оплачувати комунальні послуги через інтернет

У Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся бліц-семінар зі здійснення комунальних платежів через інтернет. Захід відбувся у рамках проекту Рівненського обласного відділення Української бібліотечної асоціації «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування».

З учасниками семінару працювали фахівці РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал»: Лукашевич Олена Василівна – спеціаліст відділу діловодства та зовнішніх звязків та Михальченко Руслан В’ятчеславович – головний метролог.  Спеціалісти продемонстрували учасникам тренінгу основні можливості, які «Рівнеоблводоканал» пропонує споживачам через сайт: оплату платежів, перевірку стану рахунку та здійснених операцій, замовлення повірки лічильника, внесення показників тощо.

Представники «Рівнеоблводоканалу» наголосили на безпечності оплати послуг водопостачання через їх сайт. Персональні дані користувача та дані платіжної картки вводяться на різних веб-платформах: сайті водоканалу і сайті банку, що й убезпечує споживачів від можливого шахрайства. Користувач, що оплатив комунальну послугу через інтернет отримує квитанцію, яку він боже зберегти на своєму комп’ютерному пристрої або роздрукувати; цей документ є рівноцінним чеку, отриманому у банківському відділенні чи терміналі здійснення платежів.

Учасники семінару попрактикувалися в оплаті послуги у режимі «онлайн», цікавилися якістю води у Рівному та задавали питання про оплату повірки лічильників. Зрештою кожен отримав відповідь на питання, яке його цікавило та довідався куди звертатися у разі виникнення нових. Про це повідомляє прес-служба рівненської обласної бібліотеки.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.