Унікальний оркестр BREVIS викинули з програми святкування Дня Рівного

Легендарний рівненський симфонічний оркестр «BREVIS» не потішить рівнян своїм виступом на День міста цьогоріч. Влада просто вирішила скасувати виступ гурту в святковій програмі. Натомість непотрібний вдома оркестр став затребуваним у сусідніх обласних центрах.  Там він має низку платних виступів. 

Репертуар колективу це справжній ексклюзив – симфонічне виконання творів рок-гуртів та рок-виконавців. Тому завжди концерти симфонічного оркестру «BREVIS» проходять з великим успіхом. Музиканти демонструють справжнє музичне шоу – концерт, що складається з оркестрових, вокальних та естрадно балетних номерів.

Минулого року гурт «BREVIS» виступав на головній сцені міста, проте цього року їх не запросили. Журналіст сайту «ВСЕ» вирішила поцікавитись чому легендарний гурт не виступатиме в День міста.

- Ми розглядали різні пропозиції, але затверджені ТНМК, От Вінта та Христина Соловій. Ми не заявляли про те, що гурт мав виступати, адже через технічні причини ми не включили виступ гурту в програму заходів. Ми не можемо забезпечити достатнє освітлення і сауд чек. Все решта зараз доопрацьовується, - розповідає начальник управління культури та туризму Валерій Марченко.

Керівник гурту Генадій Фіськов відмовився надати коментар, натомість менеджер гурту «BREVIS» Юрій Юхніч повідомив, що гурт все ж мав виступати:

- Ми мали виступати 24 потім виступ перенесли на 25 серпня, а зараз взагалі виступ відмінили.

За словами заступника міського голови Рівного Галини Кульчинської програма заходів ще на стадії доопрацювання:

- «BREVIS» потребує окреме налаштування мікрофонів та звуку, так як цьогоріч виступатиме «Танок на майдані Конго» та «От Вінта», так швидко перелаштувати сцену під симфонічний оркестр просто неможливо. Я вперше чую про те, що цей гурт мав виступати в День міста, - здивувалась Галина Кульчинська.

В цей час, коли не можуть організувати виступ рівненського оркестру на головній сцені у День Рівного, гурт запросили у Житомир на концерт, присвячений Дню Незалежності.

Ключові слова: 

Коментарі

Христина Соловій - таки зірка...
а хто це, до речі?

Так було завжди своїх пророків у нас не цінять...

"взігалі" )))
та ні, хай так пишуть. Так смішніше))
Це Радько писала, 100% або Дюг - вони там "найграмотніші"))) Їх за цим принципом і відбирали.

Це піпець, яка грамотна стаття. Невже важко перечитати перед тим як натиснути "save"????

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.