На Рівненщині зібрали 180 тисяч тонн зерна

Підприємство ПрАТ «Рівнеборошно», яке є основним постачальником борошна для хлібопекарських підприємств краю, адже 60 відсотків усієї хлібобулочної продукції в області випікають саме з їхньої сировини. Загалом на Рівненщині є три борошномельні підприємства, які заготовляють зерно для потреб регіону. Цьогоріч, як і торік, власного продовольчого зерна Рівненщина матиме достатньо. Вже нині його зібрали 180 тисяч тонн, при потребі у 176 тисяч тонн, доповіла очільникові області директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Надія Переходько.

Тим часом, за словами генерального директора ПрАТ«Рівнеборошно» Олександра Горбатюка, місцеве збіжжя хорошої якості. Це підтверджують результати лабораторних досліджень, які проводять на підприємстві.

- Аграрна галузь України вийшла на новий рівень, з кожним роком зерно додає в якості, з’являються нові сорти. Пригадую, ще десять років тому місцеве зерно годилося лишень для годівлі худоби. А хліб випікали з імпортної сировини, яку завозили, наприклад, з Канади чи Казахстану, - розповів Олександр Горбатюк. Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, нині ж борошно із пшениці, яка виросла на полях Рівненщини, цінують і за її межами.

Так, його використовує при виробництві своєї продукції львівська кондитерська фірма «Світоч», яка входить до компанії Nestle S.A. Адже ПрАТ «Рівнеборошно» є єдиним постачальником для відомого виробника солодощів.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.