У Рівному заслужений фотохудожник представив свої роботи. ФОТО

Вчора, 20 серпня, відбулось відкриття другої персональної виставки заслуженого фотохудожника Міжнародної федерації фотомистецтва та Національної спілки фотохудожників України, члена  фотографічного товариства Америки (PSA) та рівненського фотоклубу «Час» Олександра Ковшуна.

На виставці представлені роботи автора, які виборювали нагороди та неодноразово проходили конкурсний відбір на фотоконкурсах різних країн світу. Це і пейзажі і фото спортсменів та козаків.

- Відкриття фотовиставки – це підсумок моєї роботи за останніх 3 роки. Тут представлені кращі фото, які виборювали різні нагороди на міжнародних конкурсах. Сьогоднішня подія знаменує і нові вершини, які треба буде підкорити, - розповідає фотохудожник Олександр Ковшун.

В липні цього року фотографії Олександра Ковшуна були відзначені двома золотими та однією бронзовою медалями на фотоконкурсах в Сербії та Болгарії. Олександр Ковшун отримав дві золоті медалі за світлину «Невдаха», (на фотоконкурсі в місті Зажечар (Сербія) та на фотоконкурсі у місті Відін (Болгарія).

А на фотоконкурсі в місті Белград (Сербія) «Fotogram salon of digital photography 2013» Олександр Ковшун отримав бронзову медаль за роботу «Дівочі мрії».

Фотографії Олександра неодноразово відзначені медалями та дипломами міжнародних фотографічних асоціацій FIAP, ISF, UPI та Національної спілки фотохудожників України. Роботи Олександра проходили конкурсний відбір на міжнародних виставках в 22 країнах світу.

Виставка триватиме до 20 вересня у фотогалереї «Час»

Коментарі

м. Рівне, вул. Соборна 15 (фотогалерея)

мдє

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.