Більше тисячі жителів Рівненщини отримають пенсії за особливі заслуги

Ще більше матерів-героїнь Рівненщини отримуватимуть пенсії за особливі заслуги. Справи 124 жительок області, котрим присвоїли почесне звання «Мати-героїня», розглянули та погодили на комісії, яку очолює заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. Усі члени комісії одноголосно підтримали рішення про призначення цим жінкам пенсії за особливі заслуги перед Україною.

Окрім того, на засіданні ухвалили рішення про присвоєння цієї пенсії ще 14 краянам – чотирьом багатодітним жінкам, вісьми жителям, які нагороджені бойовими орденами, одному - котрий має звання «Заслужений», а також нагородженому Грамотою Президії Верховної Ради УРСР. Відтак, вони, окрім основних виплат, додатково отримуватимуть від 20 до 40 відсотків прожиткового мінімуму щомісяця. Сума доплат залежатиме від особистих заслуг кожного.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, цьогоріч пенсії за особливі заслуги перед Україною встановили для понад тисячі краян, загалом доплати до основної пенсії нині отримують 26 595 мешканців Рівненщини. Лідирують за кількістю отримувачів надбавки до основної пенсії Сарненський та Володимирецький райони. 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.