Рівненський гурт OT VINTA «порвав» литовську кантрі-сцену. ФОТО

Рівненський гурт «OT VINTA» прийняв участь у міжнародному 20-му музичному фестивалі   "Visagino Country 2013", який  проводиться щорічно в середині серпня на мальовничому озері розташованому в місті Висагинас (Литва).

Тисячі шанувальники з усієї Литви та інших країн мали можливість веселитися, танцювати і насолоджуватися живою музикою найкращих учасників, відібраних за весь час існування фестивалю.

Вперше, «отвінтісти» зовсім випадково під час європейських гастролей потрапили на фестиваль «Visagino Country» у 2006 році. Чітка організація фестивалю дала можливість гурту в повній мірі насолодитись виступами кантрі-бендів, взяти участь у спільних джем-сейшенах та просто поспілкуватись у неформальній атмосфері з учасниками заходу.

У подальшому це і дало змогу отвінтістам набути досвіду у колег з інших країн світу: майстерності гри на гармоніці у шотландців, гри на банджо у американців, на укулеле у французів, гри на перкусії у балтійських музикантів. Все ці інструменти  вони використають у записі нового альбому «Пілотка», який готується до випуску восени 2013 року. Робота над «Пілоткою» не припиняється незважаючи на щільний гастрольний графік.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.