На Рівненщині провели табір козацьких бойових мистецтв.ФОТО

На Рівненщині відбувся тренувальний табір для дітей та молоді. Його провели з метою навчання українському бойовому мистецтву. Про це повідомили в обласній федерації козацького бойового мистецтва "Спас".

Навчально-тренувальний табір "Спас-2013" проходив з 13 по 20 серпня в селі Мала Мощаниця Здолбунівського району Рівненської області. Табір є традиційним і проводиться вже вшосте. Перший табір відбувся ще в 2005 році.

За словами Голови обласної федерації козацького бойового мистецтва "Спас" Віктора Пражмовського, під час таборі відбулася здача іспитів на право носити пояс та на перший ступінь молодика українського рукопашу "Спас". До іспитів допущено 8 чоловік. А сам іспит був досить незвичним. Щоб пройти випробування, юнаки ходили по вугіллю та лягали на скло.

- Для багатьох ця мандрівка стала справжнім випробовуванням, яке вони з честю витримали. На таборі постійно проводились тренування. Особливо всім сподобались нічні заняття рукопашем, - зазначив Віктор Пражмовський.

Спас – це різновид української національної боротьби. Відомий він ще від княжих часів, був досить поширений серед запорозьких козаків. Використовувався як ефективний засіб фізичної та бойової підготовки запорожців. Включав цілий ряд прийомів захисту від нападників: кидки, больові прийоми та утримання.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.