У рівненському диско-барі відвідувач розбив пляшку на голові іншого

В одному із диско-барів Рівного між двома відвідувачами виник словесний конфлікт, який згодом переріс у бійку. В ході з`ясування стосунків один з них пляшкою розбив голову іншому. Коли потерпілий впав на підлогу, розлюченого відвідувача це не зупинило – він продовжив бити чоловіка ногами. Вчасно нагодилися охоронники даного закладу і вивели знавіснілого відвідувача на вулицю, чим його, вочевидь, дуже обурили, тому він і зателефонував до міліції.

Подія сталася близько четвертої години ранку. Хлопці відпочивали у диско-барі «Стадіо-паб». Раптом між двома відпочивальниками виникла суперечка. Від слів молодики невдовзі перейшли до махання кулаками. Тоді один з них схопив пляшку і вдарив іншого нею по голові. Від сильного удару хлопець не втримався на ногах і впав на підлогу. А його опонент продовжив побиття, вже ногами. В цей момент нагодилися охоронники даного відпочинкового закладу і вивели чоловіка на вулицю. Той же ніяк не заспокоювався і навіть зателефонував у міліцію і поскаржився, що в нього, мовляв, виник конфлікт з охороною відпочинкового закладу. За вказівкою оперативного чергового міського відділу міліції на місце події був направлений наряд групи затримання Державної служби охорони.

- Коли ми прибули до диско-бару, до нас підійшов невідомий чоловік і повідомив, що в нього виникли непорозуміння з охороною закладу і попросив розібратися. Коли ж ми стали розпитувати присутніх, то з`ясували і інші, зовсім невтішні наслідки цієї пригоди. Для потерпілого чоловіка ми відразу викликали карету швидкої допомоги, а інших учасників події, 25-річного рівнянина та охоронника, ми доставили до Рівненського міського відділу міліції для з’ясування питання по суті, - розповів молодший інспектор-кінолог спецпідрозділу груп затримання окремого батальйону міліції Управління ДСО при УМВС України в Рівненській області старшина міліції Іван Бондарчук.

Наразі по даному факту тривають слідчі дії. Про це повідомляє прес-служба УДСО при УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.