Жителі Рівненщини просять дороги у Києва. ДОКУМЕНТ

Мешканці чотирьох сіл Здолбунівського району написали колективне звернення до голови Державного агентства автомобільних доріг України Євгена Прусенка з проханням здійснити будівництво відрізку дороги обласного значення Рівне – Тайкури - Новосілки - Оженіно на ділянці протяжністю 2,8 км. на території Тайкурської сільської ради Рівненського району, що дозволить сполучити їхні села з обласним центром. Під колективним зверненням підписалося понад 700 жителів сіл Мар’янівка, Степанівка, Копиткове та Новосілки.

«…На даний час, щоб дістатися до Рівного, ми вимушені проїжджати декілька сіл Здолбунівського району (де на окремих ділянках дороги теж  вкрай погані), в’їжджати у районний центр Здолбунів, таким чином, долаючи до обласного центру близько 40 км. В той час як будівництво 2,8 км. дорожнього покриття на території с. Тайкури скоротить нашу відстань до Рівного до 15 км.» - говориться у зверненні. Також селяни наголошують, що можливість швидко дістатися Рівного дозволить їхнім населеним пунктам стати більш привабливими для проживання, а на їхні землі, які не використовуються, завдяки дорогам прийдуть інвестори.

Проте, Держагентство автодоріг України не поспішає допомагати мешканцям Здолбунівщині та будувати нормальне дорожнє покриття у Тайкурах, наголошуючи лише, що Укравтодор вживає вичерпних заходів щодо залучення додаткових джерел фінансування дорожньої галузі.

Принагідно зазначимо, що на одній з минулих сесій Здолбунівської райради, голова місцевої РДА Віталій Шуль, звітуючи перед депутатами, пообіцяв провести у 2013 році поточний ремонт автомобільної дороги Стара Мощаниця – Мізоч орієнтовною вартістю 1,3 млн. грн. та автодороги Здолбунів – Глинськ – Стеблівка (села Богдашів, П'ятигори, Глинськ) орієнтовною вартістю 5 млн. грн. Станом на середину серпня ц. р. ремонт на вищевказаних дорогах не проводиться. У свою чергу, фракція ВО «Батьківщина», яка під час звіту Шуля одноголосно висловила повну підтримку його курсу, на наступній сесії райради зазначила, що якщо вказані дороги у цьому році не буде відремонтовано, наступний звіт голови райдержадміністрації депутати від «Батьківщини» до відома не братимуть.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.