В Рівному на День Незалежності виллють алкоголь в каналізацію

В Рівному на День Незалежності громадські активісти боротимуться проти алкоголю. 24 серпня о 13.00 на майдані Незалежності відбудеться просвітницька акція на підтримку антиалкогольного законопроекту №2062.

Активісти проведуть також майстер-клас з визначення кількості алкоголю у шампанському, пиві, «лонгеру», вині, коньякові, інших виробах у перерахунку на горілку

Організаторами акції виступив громадський рух "Твереза Україна” за підтримки громадських організацій "Агапе”, "Рівненське православне молодіжне Свято-Софіївське Братство”, "Пласту – Національної скаутської організації України”, Благодійної місії "Православне  Діло", Фонду молодіжних ініціатив "Крила", Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Захід проходитиме в межах всеукраїнської тверезницької акції "Будь незалежним – живи тверезо".

Читайте також: "Рівняни закликали церкви бути тверезими"

В межах акції проводитиметься розповсюдження тверезницьких матеріалів та збір підписів на підтримку антиалкогольних ініціатив.

За словами координатора руху "Твереза Україна" на Рівненщині Сергія Одарченка, активісти планують вилити алкоголь у міську каналізацію.

- Таким чином ми покажемо де є місце алкоголю. Ми виступаємо за заборону реклами алкогольних виробів і зменшення їх доступності., - зазначив Сергій Одарченко.

Читайте також: "У Рівному не можуть зупинити незаконний продаж алкоголю"

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.