Освітні заклади Рівненщини готові до навчального року

Всі садочки, школи, інтернати, вищі навчальні заклади та їх гуртожитки відремонтували вчасно.

Водночас Рівненщина – лідер за народжуваністю, а тому деякі школи переповненні, й уроки проходять у дві зміни, зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорій Таргонський. За його словами, торік 8561 учень у 91 закладі навчався в другу зміну. Тим часом влітку проблему вже вдалося вирішити повністю в 38 школах, а ще в 12 у першу зміну переведуть 38 класів. Задля цього місцева влада підшукала та відремонтувала додаткові приміщення.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, у Корецькому й Дубровицькому районі та місті Дубно проблему двозмінності зняли повністю, а в Рівненському та Сарненському її вирішили в 13 та 7 школах відповідно. За таким же принципом голова облдержадміністрації зобов’язав працювати районних очільників і надалі.

Ще одне важливе завдання – облаштувати учням теплі туалети, наголосив Василь Берташ. Цьогоріч їх зробили в 200 школах, а наступного року вони мають запрацювати в решті 145. Також у всіх навчальних закладах необхідно оновити парти, зазначив очільник області. Аби зменшити на це бюджетні витрати, варто залучати соціально відповідальний бізнес і студентів місцевих профтехучилищ.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.