Рівненські рятувальники виграли Кубок з міні-футболу

З 20 по 21 серпня у селі Микуличин Івано-Франківської області проводився кубок фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з міні-футболу групи «Захід» за програмою комплексних змагань «Динаміада 2013» серед збірних команд обласних організацій товариства.

У змаганнях приймали участь 7 команд Західного регіону з Івано-Франківської, Волинської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької та Рівненської обласних організацій ФСТ «Динамо».

Команди з областей представляли спортсмени різних силових структур, а Рівненську обласну організацію ФСТ «Динамо» представляла команда Головного управління ДСНС України у Рівненській області. Стороньому спостерегачеві годі було б і зрозуміти, що у футбол грають не професійні спортсмени, адже рятувальники „перекваліфікувалися” на футболістів дуже вдало та продемонстрували усі спортивні та особисті якості, необхідні для успішної гри. Пристрасті на полі вирували неабиякі. Команди змагалися, не жаліючи ні себе, ні суперника. У перший день змагань команда Рівненських рятувальників у запеклій боротьбі зайняла перше місце у своїй підгрупі, не програвши жодної гри.

На другий день рівненська команда зустрілась із господарями турніру – командою Івано-Франківської  обласної організації «Динамо» за вихід у фінал змагань.  Впевнено перемігши команду господарів у фіналі зустрілись із командою Закарпатської області. Незважаючи на високу професійну майстерність суперників, рятувальники постійно домінували у грі і врешті решт зуміли перетворити свою перевагу на 7 забитих м’ячів. По завершенню матчу суддя зафіксував кінцевий результат – 7:3 на користь Державної служби з НС.

Як повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Рівненській області, переможці отримали кубок Чемпіона та кожен член команди був нагороджений пам’ятною медаллю.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.