Учні Рівненщини їздитимуть до школи новими автобусами

Учням Рівненщини стане комфортніше діставатися до навчальних закладів. Адже область отримала 35 новеньких шкільних автобусів. Відповідно до потреби, найбільше цьогоріч по чотири шкільні автобуси отримали Дубровицький та Сарненський райони. Тоді як торік – Дубенський, Рівненський та Радивилівський.

Директорка Білокриницької школи, що у  Рівненському районі, Світлана Ткачук, подарунком не натішиться, каже, нарешті батьки сорока учнів із села Антопіль, які доїздять на навчання, матимуть спокій. Адже раніше, аби дістатися до навчального закладу, дітям потрібно було перетинати трасу Київ–Чоп зі щільним автомобільним потоком.

Загалом нині на Рівненщині підвезення до навчальних закладів потребує майже 15 тисяч учнів та три тисячі вчителів. З них 11 тисяч школярів та 2 тисячі 100 освітян на навчання дістаються саме шкільними автобусами. Решту довозять  маршрутки відповідно до укладених договорів. 

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, в області є 183 шкільні автобуси, зазначив начальник обласного управління освіти та науки облдержадміністрації Григорій Таргонський. Тим часом, аби усім дітям та їх наставникам було зручно доїжджати на навчання, потрібно ще  80.

Загалом з 2010 року Рівненщина отримала 80 шкільних автобусів, ще 19 у краї придбали за гроші місцевих бюджетів, підсумував очільник області Василь Берташ. 

-Незважаючи на те, де навчаються діти: чи у місті, чи у селі, їм потрібно створити усі належні умови.  І тільки тоді вони відчують, що про них турбуються, що вони потрібні своїй державі, - наголосив він. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.