На Рівненщині чорнобильці отримали 42 квартири

11 мільйонів 700 тисяч гривень виділили з державного бюджету на купівлю житла мешканцям області, які потерпіли від аварії на ЧАЕС. Черговикам придбали 20 квартир у Костополі, 18 у Клевані та по дві в Млинові й Кузнецовську. У райцентрі, де проживатиме найбільше пільговиків, ключі та ордери на квартири вручив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Він привітав новоселів, які отримали гарантоване державою житло й мешкатимуть у новобудові Костополя.

На цю подію пільговики чекали багато років, оскільки з 2007 по 2010 роки гроші на придбання квартир чорнобильцям не виділяли. Водночас у 2011 році Рівненщина одержала з держказни 2 мільйони 600 тисяч гривень на вирішення житлових проблем пільговиків. За бюджетні гроші чорнобильцям купили вісім квартир у новобудові в Клевані. Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, торік суму на придбання житла збільшили для області в майже п’ять разів. Відтак, нині новосілля можуть відсвяткувати 42 сім’ї.

 Цьогоріч на купівлю житла для мешканців області, які потерпіли від аварії на ЧАЕС, для Рівненщини знову зарезервували в держбюджеті 11 мільйонів 700 тисяч гривень. Ще 1 мільйон 400 тисяч гривень отримає область на придбання квартир інвалідам війни. Тим часом за два останні роки за бюджетні гроші пільговикам Рівненщини придбали  67 квартир – чотири для інвалідів війни, 13 для воїнів-інтернаціоналістів, 50 для громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.