Рівненський рок-гурт презентує відеокліп "Моє місто". ВІДЕО

Мистецький центр "Зефір Мюзік" презентує нову відеороботу на пісню рок- групи "ФЛАЄР" "Місто Моє", присвячену 730-річчю міста Рівного, міста, якому учасники групи завдячують не тільки своїм народженням, але й можливістю реалізації своїх творчих ідей та проектів.

Презентація кліпу   відбудеться  у неділю, 25 серпня,  на телеканалах місцевого телебачення а також на сторінках газет та на офіційних порталах в Інтернеті.

Над створенням відеокліпу "Місто моє" працював відеограф Євген Палій (автор другого відеокліпу групи Флаєр), слова та музика Євгенія Старжинського. За словами автора, сама музика та рідне місто надихнули його на написання сценарію для чергової відеороботи:

- Над сценарієм та ідеєю кліпу працював я, написав його за день до зйомки. Знімали менше ніж півроку. Чому так довго, тому, що чекали на сонячну погоду та можливість зйомок. Зйомка пройшла чудово без всіляких проблем та негараздів. Нам дуже сподобалося працювати з командою професійних скрипалів та альтистів, тому на майбутнє ми хочемо ще більше спрацюватися. Кліп знімали в органному залі міста Рівне та в приватному будинку Олександра Мамчура, говорить музикант гурту «ФЛАЄР» Євгеній Старжинський.

 В основі сюжету - сучасне місто, з його славною історією та постійним прагненням до змін, а ще те, що пізнавати своє місто дуже цікаво і захоплююче:

- В ідеї кліпу я хотів показати історію нашого рідного міста, провести паралель через фотографії (старе місто - нове місто) і Дівчинка Христинка (головна героїня відео), як нове молоде покоління, не знаючи про майбутнє міста цікавиться ним, дивиться старі фотографії та порівнює з тим, що зараз є. А загалом, ми все зробили для глядача, щоб йому було приємно подивитися на нас, на місто та послухати чудову українську якісну музику – розповідає  Євгеній Старжинській.

Над кліпом працювали: відеограф: Палій Євген, фотограф: Бенедюк Павло, Христина Трофімюк (головна героїня), Іван Швецов, Любов Подик, Інна Ніжеловська, Катерина Бурцева, Олена Остапчук (скрипалі), Павло Гладун, Назар Заяць - (альтисти), Валерій Швайко - електрик органного залу, Тетяна Пугачова - директор органного залу, Василь Ващук - в.о. директора філармонії, Музичний магазин "Yamaha", Олександр Мамчур (надання місця для зйомки), Анастасія Мамчур, Наталія Куровська, Юлія Черноусова.

Ключові слова: 

Коментарі

Цей кліп в 90-их знімали?)

Ні риба ні м'ясо...

навіщо існує такий людей, які сидять в неті та обсирають хороші команди, хороших людей тощо!!! ідіть на завод та працюйте! працювати, може хоч якась буде з вас користь...

Навіщо взагалі існує такий тип рок-гуртів??
Навіщо взагалі є таке явище?
або Сашко Невже - ШО ТО ТАКЕ???
Навіщо давати життя такім проектам? хлопці ідіть на заводи, працювати, може хоч якась буде з вас користь...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.