Рівненські журналісти змагались у турнірі з "Мафії". ФОТО

Директор тренінгового Центру «Лотос-Інвест» Володимир Новацький вже вкотре організував гру «Мафія». Проте цього разу турнір вперше відбувся між представниками засобів масової інформації. Було сформовано три команди. Усі учасники – це хороші знайомі й колеги. Та коли роздали карти, вони поділились на два табори: мафія та мирні жителі. Одні вбивають, інші шукають злочинців.

Таку рольову, з детективним сюжетом, гру придумав у 1986 році студент Дмитро Давидов. Спочатку її грали у гуртожитках, нині ж - проводять чемпіонати та турніри.

Крім цікавої гри, на всіх учасників чекали подарунки та сюрпризи від партнерів: квитки до Мультиплекс кінотеатру «Ера», нотаріальні послуги від Олександра Чубая, знижка на фотосесії Анни Кравчук,  оригінальна кружку від дизайн-агенції «Кольорова» та багато іншого.

«Мафія» - це новий напрямок розважального контенту, сучасний та модний. До гри у «MAFIA CLUB Інвест» в 2013 році долучилось більше 700 чоловік. Організатори популяризують гру «Мафія» як певну субкультуру, яка зацікавлює все більше і більше людей. 

Ведучим був директор тренінгового Центру «Лотос-Інвест» Володимир Новацький.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.