У Рівному півтисячі малюків продефілювали у вишиванках. ФОТО

В День Незалежності у Рівному відбулась акція «Моя маленька вишиванка». Маленькі рівняни, а саме діти до 10-ти років, мали можливість пройтися по подіуму та  продемонструвати ексклюзивну українську вишиванку.

-Цьогоріч у акції взяли участь близько 500 діток віком до 10-ти років. Така акція вперше проводиться в Рівному, адже були акції, де всі  рівняни могли взяти участь, минулого року дефілювали подіумом лише сімї. Наймолодшому учаснику у вишиванці сьогодні один місяць, минулого року це була дитина, якій було всього три тижні- розповідає організатор акції Антоніна Овсійчук.

На Майдані Незалежності всі з цікавістю спостерігали за маленькими моделями у вишиванках:

- Мені дуже подобається ця ідея, адже дітям дуже цікаво брати участь у такій акції, всім дуже личать вишиванки. Таким чином ми прививаємо нашим дітям українські традиції та українську культуру, - розповідає мама одного з учасників Марія.

Ця акція відбулась з метою відродження українських традицій спрямованих на підвищення культурного рівня та талановитих родин, шляхом популяризації дитячих вишиванок, народних традицій і сімейних цінностей.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.