У Рівному відкрили першу комунальну виставкову залу. ФОТО

У День Незалежності у Рівному відкрили виставкову залу Міського будинку культури, який реконструювали більше десяти років.  Першою стала виставка картин митця, педагога, члена Національної спілки художників України Анатолія Мартиненка.

- Я вдячний, що саме мені довірили відкрити виставкову залу. Тут представлені 30 моїх картин. Я з тих митців, які не вміють планувати. Сьогодні побачив, сьогодні написав. Я працюю як кожен художник, багато. Можу 14 годин в добу малювати, роздумувати, - розповідає Анатолій Мартиненко.

Рівненський художник працює не лише як живописець, а як скульптор. Він очолює Дитячу художню школу та викладає. Спілка рівненських художників – це вихованці Анатолія Івановича. Він зображає у своїх творах те, що він любить: краєвиди Полісся та Волині, своїх рідних. На виставці представлена оригінальна картина в стилі соцреалізму «Молодий будівельник», яка була написана у 1975 році.

Також автор картин подарував представникам міської влади свою книгу, в якій представлені 140 робіт художника.

- Цього року ми відкрили виставкову залу, по-моєму вийшло непогано. Ми плануємо добудувати концертний зал в наступному році. Потрачено  15 мільйонів, адже все було в аварійному стані. Для того аби завершити будівництво, потрібно ще 10 мільйонів. Так що в наступному році вже будемо дивитись концерт в цьому приміщенні, - розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.