У Рівному Тетяні Ширко підтанцьовували моделі зі всієї України. ФОТО

У День міста, 25 серпня, для рівнян заспівала  учасниця проектів "Голос країни" та "Нова хвиля" Тетяна Ширко. Співачка заспівала як свої пісні, так і українські народні композиції в сучасній обробці. На сцену з Тетяною Ширко вийшли 12 красунь з 11-ти міст України, серед яких четверо представниць Рівненщини.

Всі дівчата-моделі є учасницями конкурсу «Королева сну», який влаштовує гіпермаркет матрасів №1 «Мебель Стиль». Переможниця візьме участь у масштабній рекламній кампанії цього гіпермаркету.  Ведучий обрав 12 рівнян різної вікової категорії та соціального статусу, які голосуванням обрали переможницю. Нею стала рівнянка Лілія Боць. Організатори тримали в таємниці, хто з дівчат яке місто представляє, аби результати були об'єктивними. 

Своїми враженнями та планами на майбутнє Тетяна Ширко поділилась із журналістом сайту "ВСЕ":

- Я вдома буваю нечасто, раз в місяць, приїзджаю до батьків та сестрички, також відвідую свою хрещеницю, якій п’ять місяців. Місту бажаю процвітання а людям щоб посміхались. Найближчим часом виступатиму у Донецьку на День міста, планую записати дует, але поки не буду нічого казати, не знаю чи вийде. Публіка сьогодні весела, сподобалась мені, хоча було небагато людей, але вони були дуже жваві, - розповідає Тетяна Ширко.

Також на концерті був помічений коханий Тетяни Ширко, який був учасником конкурсу «Нова хвиля» та «Голос країни» співак Іван Березовський. Артистка охоче роздавала афтографи та фотографувалась зі своїми прихильниками.

 

Коментарі

Вау!Тетяна - супер

красотка

обовязково

Дівчата наче норм, але фото кончені. Відправте фотографа на курси підвищення кваліфікації))))))))))))

Така вже худа!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.