Відомий гурт «Ot Vinta» більше не буде виступати у Рівному

Гурт «Ot Vinta» заявив, що не хоче мати справу із рівненською владою, яка не в силі забезпечити  нормальні умови для виступу рівненських виконавців. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook  лідер гурту Юрій Журавель вибачився перед рівнянами за неякісний звук, та закликав міську владу звернути увагу на те, що Рівне це не село: «Ми живемо не в маленькому селі, а у великому місті, яке заслуговує на більшу потужність і якість звуку. Сором!!!».

«Або влада забезпечить нормальні умови, або ми більше виступати не будемо», - заявляє Юрій Журавель.   

Разом із тим, у коментарях до посту «отвінтістів» рівняни закликають гурт не зважати на проблеми, а частіше з’являтися на сцені, адже для фанатів дуже важливо, частіше чутити та бачити такий особливий і не схожий на інших гурт «Ot Vinta».

Варто нагадати, що унікальний оркестр BREVIS викинули з програми святкування Дня Рівного через те, що гурт потребує окремого налаштування мікрофонів та звуку, а оскільки, за словами заступника міського голови Рівного Галини Кульчинської цьогоріч виступає «Танок на майдані Конго» та «От Вінта», так швидко перелаштувати сцену під симфонічний оркестр просто неможливо. Проте, з усього видно, що забезпечити хороших умов для виступу не змогли нікому.

Коментарі

Як не був то й мовчи, культурніше?, маєш на увазі культурніше і різноманітніше людей посилають, так в цьому напрямку нашій владі є ще куди рости....Свобода?? теж сумніваю!! А пяних менше???? бо я напивсь і пішов спати щоб те не смущати :)

На концерті не був, але взагалі то при Хомку-Кульчинській якось культурніше стало. Може не все ідеально, але пяних менше, і різноманітніше все якось. Є куди рости, але аж так поливати брудом цих людей не варто. Свобода краще зробить? ДУже сумніваюсь

)))

)))
Побийся ще в конвульсіях, хамику, бо всі кажуть, що вчора було суперове свято

А чо zrjuj [ez він має свої бабки жертвувати Галі на звук, аа?! Журавель що, буде харчуваться духом святим, а від гонорару відмовлятися, бо Хомко не може звук нормальний поставити на площу?! Чого ти свою зарплату не віддав на звук, якщо такий розумний? Тут винні Хамидло Кульченидло, задовбали вже все в місті портить, де їх хто набрав!

В кои веки "От Вінта" - заплатили гроші за виступ у Рівному - на Дні Міста. Хай скаже - про яку суму йдеться. Може, якби він пожертвував її на звук, то місто мало б справу не з Орешком, а з кимось кращим.

І головне - є саундчек. Група (звукарь) чує, що щось не так. Що вона робить?... Заявляє претензії, відмовляється від виступу і т.п. Було щось подібне зроблене?... Ні? Ну, то lkz nxjuj кулаками розмахувати тепер?

А те, що місту треба забути про Орешка, то це однозначно. Бо ця його "сцена" це ....

Хомка, Кульчинську і ко треба гнати, вони тільки позорять Рівне!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.