Рівняни обрали найкращого металевого "Ангела". ФОТО

З 23 по 25 серпня у Рівному проходив другий міжнародний фестиваль «Металеве серце України — 2013». На ньому ковалі змагались за найкращу скульптуру «Ангел».

Участь взяли 150 ковалів, серед яких представники з 16-ти областей України, та з Голандії, Японії, Росії. Суддями конкурсу були самі учасники-ковалі фестивалю. Голосування відбувалось за допомогою спеціальних жетонів, які всім вручили під час реєстрації.

За перше призове місце винагорода 7000 гривень, за друге — 5000 гривень, за третє — 3000 гривень. Найцікавішим, на думку майстрів, став ангел "Кузні Росич" із селища Рокитне Київської області, друге місце зайняли полтавчани, а третє - іванофранківці.

Приз глядацьких симпатій отримав один з організаторів фестивалю із Славути, якого обирали рівняни.

 - Я координатор цього фестивалю, минулого року був просто гостем. За конкурс ангелів отримав приз глядацьких симпатій. Чому саме ангели? Тому що наш організатор дуже любить творчі скульптурні речі, обрали такий розмір один метр, метр двадцяти щоб було зручно ковалям при транспортуванні ангелів. В нас фестиваль «Металеве серце», тобто все що пов’язане з любовю, з серцем, хтось мусить оберігати цю любов, - розповів коваль Артем Вольський.

Організатором фестивалю вже вдруге є директор фірми "Рівнебудпостач” Ніна Крока за підтримки міської влади Рівного.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.