Рівняни програли "Кубок Незалежності" полякам

24 серпня, відбулись міжнародні спідвейні змагання "Кубок Незалежності 2013". Участь в них взяли гонщики з Польщі, Росії, Угорщини, Чехії та України. Організатором "Кубку Незалежності" став спідвейний клуб "Каскад".

Рівненські вболівальники мотоциклетного спорту, які вже встигли скучити за спідвеєм, стали свідками безкомпромісної боротьби між представниками наших західних сусідів. Фаворити гонки - Мєсьонц, Куцяпа, Пушаковські і Ямрог - впевнено здобували протягом гонки пункти і в останньому заїзді (саме у 20 старті випало їхати цьому квартету спортсменів) розіграли між собою нагороди турніру. Один з улюбленців публіки Павел Мєсьонц зі старту (перша доріжка) опинився у ролі аутсайдеру і після чотирьох поспіль виграних заїздів був змушений фінішувати на останній позиції.

А перемогу у вирішальному заїзді та у змаганнях вцілому здобув Якуб Ямрог, котрий їхав з четвертого стартового поля та вже у першому ж повороті виявився швидшим за Пушаковського та Куцяпу. Переможець змагань втратив у гонці тільки один пункт, поступившись у четвертій серії іншому поляку Давиду Лампарту (саме це протистояння на доріжці у 16 заїзді виявилося одним із найцікавіших того вечора). На один пункт менше за переможця здобув Маріуш Пушаковські, який посів друге загальне місце, натомість доля третього місця визначилася завдяки жеребкуванню, яке в закритому парку розіграли між собою Павел Мєсьонц і Мацей Куцяпа.

На звичному рівні проїхали колишні легіонери «Каскаду» Бужа, Ремпала та Носов. Рівняни Віталій Лисак та Андрій Кобрин відверто провалили гонку. Про це повідомляє прес-служба спідвей-клубу "Каскад".

Фото Андрія Пешко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.