Почесним громадянином Рівного стала Ірина Первушевська

У День міста, 25 серпня, рівненська влада нагородила почесних та заслужених рівнян. У міському будинку культури звання  „Почесний громадянин міста Рівне” присвоїли директору міського Палацу дітей та молоді Ірині Первушевській. Також це звання отримала посмертно і директор школи „Центр Надії” Надія Маринович.

Цьогорічні урочистості заступник міського голови Галина Кульчинська вирішила провести з особливим пафосом. Церемонію провели опівдні у стилі свіцької вечірки. Всі запрошені гості з міст побратимів Рівного, керівники міста та номінанти розмістились за столами, які оргкомітет сервірував вином та фруктами. Вхід до зали стороннім суворо обмежили. Пустили хіба що журналістів. Однак у присутності телекамер чиновники так і не ризикнули почастуватися наїдками та питвом на повну.

А тим часом очільник міста нагородив цьогорічних володарів почесних звань.  „Почесним громадянином Рівного” посмертно стала директор школи „Центр Надії” Надія Маринович.

- Цьогоріч вирішили присудити це звання одразу двом людям. Адже Ірина Первушевська достойна його не менше. Чесно скажу, доки не був міським головою не знав ПДМ. Але вже після першого знайомства з діяльністю палацу – був вражений. Тут одночасно займаються майже  чотири тисячі дітей. Пані Ірина не дала палацу загинути в складні 90-ті роки і успішно його розвиває зараз, - зізнався міський голова Рівного Володимир Хомко.  

Ірина Первушевська, отримуючи звання „Почесний громадянин міста Рівне”, свого хвилювання не приховувала. Зауважила, що ця нагорода це визнання роботи всього колективу палацу, який готовий і надалі прославляти Рівне в Україні і за її межами.

Тим часом звання  „За заслуги перед містом” 1-го ступеня отримав викладач комунального закладу „Рівненська державна художня школа” Анатолій Мартиненко,  директор науково-виробничої фірми "Продекологія" Андрій Лозін; пенсіонер, учасник національно-визвольних змагань, голова Рівненської організації „Братство вояків УПА” Василь Кирилюк. Нагадаємо, що прізвище нардепа Миколи Сороки та ректора РДГУ Руслана Постоловського міській владі довелось з цього  переліку викинути через тиск громади.

Відзнаку „За заслуги перед містом” ІІ ступеня  присвоїли старшому викладачу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка Нелі Нікітіній;  керівнику народного аматорського хору ветеранів війни та праці „Патріот” Петру Фесаю. 

Володарями відзнак „За заслуги перед містом” ІІІ ступеня стали лікар-терапевт загально терапевтичного відділення Рівненської центральної міської лікарні Лідія Бурик;  вчитель фізики Рівненської гімназії „Гармонія” Ярослав Левшенюк; директор Товариства з обмеженою відповідальністю „Фірма Либідь” Юхим Герман; декан факультету здоров’я, фізичної культури і спорту МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука Лідія Завацька; майстер з експлуатації житлового фонду житлово-комунального підприємства „Сонячне” Михайло Свінтозельський;  водій комунального автотранспортного підприємства 1728 Валентин Хіміч. 
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.