Дубно відсвяткувало 913-ти річчя. ФОТО

25 серпня Дубно відсвяткувало свою 913-ту річницю. У цей день до Дубна завітали багато гостей, які приїхали розділити з господарями радість свята.

В цей день міський голова Василь Антонюк та народний депутат України Валентин Королюк урочисто відкрили дитячий майданчик. Сотні діток і їх батьків від цього часу матимуть чудове місце відпочинку для малечі. Далі була зустріч поважних гостей міста – делегацій з міст-побратимів із Польщі та Чехії й огляд підсумкових робіт міжнародного пленеру живопису.

Зміст цієї мистецької акції полягав у тому, що декілька десятків художників із України та з-за кордону упродовж декількох днів малювали з натури місто Дубно та представили в Дубенському замку на огляд дубенчанам та гостям міста свої роботи. 

На центральній площі Дубна відбувся конкурс на найбільший і найсмачніший вареник.

Коли комісія «з визначення найкращого вареника» підбивала підсумки – на площі перед Будинком дитячої творчості запрацював ще один майданчик – «Свята морозива». Тут були й конкурси, й шаради, й вікторини та буфонади, одне слово тисячі дітей і їх батьків розважалися й смакували морозивом.

В центрі міста виступили зірки української естради – народна артистка Лілія Сандулеса та мегапопулярний гурт «Dzidzio». Про це повідомляє прес-служба народного депутата Валентина Королюка. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.