У Рівному відкриють ще один фонтан. ФОТО

 

Незабаром у Рівному відкриють новий фонтан. Точніше, це відреконструйований старий фонтан у "парку хіміків", що у мікрорайоні "Ювілейний". Відновити фонтан у парку "Ювілений" міські депутати запропонували вирішили навесні, коли проводили суботник. Депутати висловили готовність власноруч збирати кошти на відновлення фонтану та залучити до робіт мешканців мікрорайону. 

- Я вам скажу, що цей фонтан точно буде відреставрований. Адже це я обіцяв рівненським учасниками шоу «Майданс». Вони просили мене відновити його роботу, - наголосив міський голова Рівного Володимир Хомко. -  Кошти на реставраційні роботи передбачені в міському бюджеті. 

Навесні мешканці мікрорайону разом з депутатом Рівнеради Олександром Нестеруком власними силами очистили фонтан у парку "Ювілейний" від сміття та бруду. Спочатку відкачували воду двома цистернами, а потім вигрібали сміття - вивезли три "Камази".

Збиратиблагодійні кошти для ремонту фонтану не було потреби, адже на це були заплановані видатки  з бюджету міста.

- Ніхто ніяких грошей з рівнян не збирав. Було виділено з бюджету 214 тисяч гривень на ремонт фонтану, - розповів заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук. - Ці кошти були передбачені ще минулого року, але тоді через низку проблем, в тому числі й через затримки з проплатами в казначействі, відновити фонтан не вдалось. Через ті ж самі проблеми не встигли відкрити фонтан до Дня міста. Але на початку вересня всі роботи будуть завершені і фонтан буде радувати мешканців мікрорайону, рівнян і гостей міста.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.