Відеорозслідування смертельної ДТП Дмитра Червонюка

Коментарі

Так вас тут суддів багато. Особливо "рівнянин". повнолітній син зробив ДТП, а батько покидьок логіка дебіла. Молодь кричить владу нам, свободи нам, повноважень, а чуть шо - батьку допоможииии! Мамка - підітрииии! Повнолітній відповідай САМ! Ще ні чого не відбулося, а ці вже плачуаться - мамкоооо це він, його батькоооо виний. ХТО ПОКИДЬОК?

От всі тут багато говорять про покарання. А пригадайте інших рівненських мажорів.Діти екс податківця Ігоря Леха біля Лагуни теж аварію вчинили,але їх відкупили.Любимий синуля Едуарда Герасимчука-екс начальника ДАІ 3 рази збивав людей на дорогах і сам був в машині в аварії коли загинув його друг. І що? Когось з них покарали? Ні. Значить і сину Червонюка нічого за це не буде.

На 15 секунді ми бачимо, як падає тіло... Але не бачимо ні зебри, ні знаку пішохідного переходу...а подвійну добре видно. Як же так-чесні новини РІвного висвітлюють одну сторону монети, а на іншу навіть не дивляться.

Прикрий випадок,але це доля, від якої ніхто не може втекти. Я співчуваю обом родинам.

Батьки будуть синочка відмазувати 100 процентів. А рлдичам загиблого співчуваю. ((

Передача жесть. тіло відлетіло на 50м

А яка різниця ким він БУВ по професії???????????? нема людини!!!!!!!
як взагалі не стидно писати погане про померлого????? Сором треба мати!

малой уродец, вот пусть его возле Лагуны так же мордой по дороге, увижу в городе сдам ментам

Ты бы получше проверял. Не в том дело, где работал. Он - мент по профессии.

Повірте - не пройде і місяць і цей сопляк буде їздить так само, тільки уже на новій, мамусею подарованою машині, і нїхто ніколи не покарає їх... звикніть уже до того, в якій країні живете..
Хоча є другий вріант покарання... і я думаю, якщо закон для нього неписаний, то від сокири в голові із-за угла ще ніхто не захистився)))

Був він п'яний чи тверезий значення не має,бо переходив він дорогу по всіх правилах дорожного руху. А якщо Червонюк відмаде *****,яке він називає сином,немає йому більше дороги у владу. Якщо йому ще не помстяться.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.