На Рівненщині учасники «Металевого серця» провели майстер-клас для безробітних

У Гощанському відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся майстер-клас для роботодавців Рівнещини, які займаються виготовленням та продажем ковальських виробів, випускників та безробітних, котрі опановують професію коваля.

Технологічні прийоми кування показував всесвітньо відомий майстер ковальської справи із Голландії Хууб Сенсен із своїм учнем Едом Ментсом. До навчальної кузні завітали також інші голландці, які взяли участь у фестивалі «Металеве серце України - 2013», а також майстри-ковалі із Чехії і Японії.

Вчитися професії коваля на Рівненщину приїжджають з усієї України. Для підготовки цих фахівців обладнано навчальну кузню, класи та майстерні, є кабінет спецтехнологій, творча майстерня ковальської справи з елементами музею ковальства.

Майстер виробничого навчання Сергій Торуля постійно навчається та вдосконалюється, відвідуючи ковальські фестивалі по всьому світу, майстер-класи знаних ковалів, є одним із співорганізаторів фестивалю «Металеве серце України». Тільки за останні два роки він відвідав фестивалі у Чехії, Нідерландах, Греції, Франції.

Фахівці служби зайнятості презентували роботодавцям із 15 районів Рівненщини свої можливості з підготовки кваліфікованих робітників, поінформували про передбачені новим законодавством про зайнятість нові механізми стимулювання роботодавців до створення робочих місць та сприяння зайнятості населення, пише Рівненщина

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.