На Рівненщині дівчина надала неправдиві свідчення під час допиту

За завідомо неправдиві дані студентка постала перед судом. У такий спосіб 22-річна жителька Луцька намагалася захистити знайомого, який вчинив тяжкий злочин. Валентина під час допитів в якості свідка повідомила, що в той час, коли в Рівному було скоєно розбій, поєднаний із проникненням у житло, підозрюваний проводив час з нею за межами обласного центру.

Іншими даними володіли правоохоронці, які довели це в ході досудового та судового слідства. Стало відомо, що підозрюваний у скоєнні тяжкого злочину рівнянин і справді їздив до Луцька, де зустрічався з Валентиною. Тільки відбулося це не в день скоєння розбою, а наступного дня. Студентка одного з волинських університетів, яка працює барменом в розважальному закладі Луцька, вирішила допомогти Віктору та, маючи умисел на дачу завідомо неправдивих показань, що поєднані зі штучним створенням доказів захисту обвинуваченому у розбої рівнянину, повідомила слідчим недостовірні дані.

Дії лучанки органом досудового слідства кваліфіковано за ч. 2 ст. 384 (завідомо неправдиве показання) Кримінального кодексу України. За таке кримінальне правопорушення законодавством передбачено покарання у виді виправних робіт на строк до двох років або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Оскільки підсудна в судовому засіданні винною себе визнала, дала правдиві показання, а також подала письмове клопотання з проханням звільнити її від кримінальної відповідальності, Рівненський міський суд виніс постанову про звільнення Валентини від кримінальної відповідальності у зв’язку зі зміною обстановки.  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.