Рівняни вилили алкоголь в каналізацію. ФОТО

24 серпня на Майдані Незалежності відбулась антиалкогольно-просвітницька громадська акція, спрямована проти масового споювання громадян, алкоголізації їх свідомості та на підтримку антиалкогольного законопроекту №2062. У разі прийняття цього законопроекту буде заборонена реклама алкогольних виробів і зменшена їх доступність. Захід проходитиме в межах всеукраїнської тверезницької акції «БУДЬ НЕЗАЛЕЖНИМ – ЖИВИ ТВЕРЕЗО!»

Активісти громадського руху „Твереза Україна”, МГО „Агапе”, ГО „Рівненське православне молодіжне Свято-Софіївське Братство”, ММО „Станиця Рівне Пласту – НСОУ”, Благодійної місії «Православне Діло», Фонду молодіжних ініціатив «Крила» та й просто охочі показали алкогольно запрогамованим громадянам, де справжнє місце алкогольних розчинів.

Перед цим організатори акції провели майстер-клас з визначення кількості нейротропної протоплазматичної отрути, тобто алкоголю у шампанському, пиві, «лонгеру», вині сухому і не дуже, коньякові, інших виробах у перерахунку на горілку.
А далі під виконання державного гімну алкоголь різних марок і видів вилили у міську каналізацію, про це повідомляє очільник руху «Твереза Україна» Сергій Одарченко.

Автор фото - Тарас Владичук.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.