На Рівненщині відкрили новий дитячий садок

У нововідкритому дошкільному навчальному закладі «Веселка» займатиметься 110 вихованців. За словами голови Березнівської райдержадміністрації Ігоря Мельника, дитсадок був побудований ще у 1976 році. Втім, через недостатню кількість діток, його приміщення спочатку переобладнали у школу, а згодом – у ліцей-інтернат спортивного профілю. Тим часом невдовзі потреба у створенні додаткових місць для дошкільнят виникла знов, адже упродовж останніх років народжуваність у районі зростає.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, частину приміщення ліцею-інтернату вирішили переобладнати під дитячий садок. Для цього за кошти районного та міського бюджетів облаштували чотири групові та спальні приміщення, кімнату естетичного виховання, пральню і харчоблок. Також біля дошкільного закладу встановили ігрові майданчики.

За три роки в районі відновили роботу п’яти дошкільних закладів, а у дванадцяти діючих дитсадках створили додаткові групи. Загалом на Березнівщині функціонує 38 дошкільних закладів, серед них 18 працюють упродовж повного дня, 16 – з короткотривалим режимом перебування, 4 – у складі навчально-виховних комплексів.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.