На Рівненщині модернізували інтернати

Для дітей із вадами розвитку, котрі перебувають у Великомежирицькій школі-інтернаті, обладнали сенсорну кімнату. Педагоги переконані, що новостворена зала не тільки стимулюватиме різні функції організму, але й сприятиме розширенню світогляду та покращуватиме їх емоційний стан. Тим часом ще одну кімнату Острозької школи-інтернату І-ІІІ ступенів, де навчаються дітки з вадами слуху, обладнали звукопідсилюючою системою. Така апаратура встановлена в дошкільній групі та у середніх класах.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, в інтернатних закладах Рівненщини впроваджують інформаційні технології. Цьогоріч для вихованців Острозького інтернату №2 придбали навчально-програмний комплекс, а в Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр закупили програмне забезпечення. До того ж кабінети для занять з розвитку слухового сприймання та формування вимови Острозької школи-інтернату І-ІІІ ступенів забезпечені комп’ютерними тренажерами з програмним забезпеченням «Живий звук».

Загалом усі інтернатні заклади Рівненщини до 1 вересня готові. У цьому пересвідчилася спеціальна комісія, котра упродовж двох тижнів проінспектувала усі інтернати, а їх у підпорядкуванні обласного управління освіти дев’ятнадцять.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.