Підозрюваний Дмитро Червонюк був п’яний за кермом. ВІДЕО

Родичі та друзі Олега Крушельницького, який 20 серпня загинув у ДТП біля «Оазису», прийшли під прокуратуру міста Хмельницького вимагати, аби Дмитра Червонюка взяли під варту, пише "ВСІМ".

 

До людей вийшов прокурор міста Хмельницького Олександр Мартинюк та начальних Хмельницького міськвідділу міліції Василь Птащук.

- Сьогодні Дмитру Червонюку оголосять підозру і з сьогоднішнього дня йому оберуть  міру запобіжного заходу, - каже прокурор. – Раніше він не був підозрюваним і лікарі не дозволяли його допитувати як свідка, оскільки у нього вроджена вада серця.

Нагадаємо, ще вчора за словами слідчого, Дмитро Червонюк проходив у справі як свідок.

Василь Птащук зателефонував до слідчого, який веде справу, і оголосив про те, що Дмитро Червонюк керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Кількість алкоголю в крові він не оголосив. Однак тепер хлопець проходить у справі у якості підозрюваного, інформує "ВСІМ". 

Найближчим часом суд розгляне питання про застосування до нього запобіжного заходу - утримання під вартою.

Відеорозслідування смертельної ДТП Дмитра Червонюка

Після смертельного ДТП Дмитра Червонюка відправлять на лікування до Німеччини?

Дмитро Червонюк, який на смерть збив пішохода: мені погано

Після смертельної ДТП син рівненського бізнесмена потрапив у лікарню

Син рівненського бізнесмена збив людину?

Рівненська "золота молодь" – діти чиновників та бізнесменів (Частина 4)

Рейтинг найбажаніших женихів Рівного. Частина 3. ФОТО

Коментарі

Червонюки - працьовиті люди, повірти мені на слово бо я їх дуже добре знаю... . Будучи 18-річним підлітком Олег Червонюк вже літав в Баку де доречі вже йшла війна і заробляв грощі, щоб потім вкласти їх в економіку України а не пропити і проїсти. І нормально виховує своїх дітей - вони не сидять на батьківській шиї а по-можливості працюють і заробляють гроші... . Той самий Дмитро літом очолював один із підрозділів сімейного бізнесу, працював на рівні із всіма а не гуляв і насолоджувався... . Повірте що в них в сім'ї всі повині працювати а не байдикувати... . А біда може постукати (хай бог боронить таку біду пережити) в будь який дім. Будьте милосердні поставте себе як на одну так і на іншу сторону...

З головою у нього проблеми, раз всілось в авто в нетверезому стані та летіло, порушуючи всі можливі правила.
Якщо посадять - там і підлікують.

Хай Бог милує від такої біди: і Червонюкам горе, і сім'ї загиблого. Не злорадствуйте чужому горю. Повертається бумерангом.

Слышал у Дмитрия проблемы со здоровьем, поэтому не посадят парня за его преступление...Ну что ж, скорейшего выздоровления Диме.

ПОПЕРЕДНЬОМУ ДОПИСУВАЧУ. Не хтось а з цього самого ай-пі та сама Сирота. А спростовують в коментарях тільки ті що відбріхуються.

Та скільки ти можеш вже брехати, тут неоднаразово хтось твою брехню спротовував, знову ти за своє "читачу". вгамуйся. Іди і організовуй пікет...а дуркувати кожен вміє.

Згадалося: http://4vlada.com/rivne/27266 Чого це тепер Сирота та Герасимчук не організовують пікет міліції і прокуратури щоб чесно розслідувалась справа?

Згадайте як Едуард Герасимчук заладив справу з двома аваріями свого сина, Тут може бути така сама справа. А Чому Герасимчук і Сирота не пікетує міліцію що до справедливості покарання вбивці?

http://ogo.ua/articles/view/2013-08-29/42581.html - стаття датована 29.08.....тобто тема смертельного ДТП вже фігурувала у прессі...вражає байдужість журналістки цієї "солодкої статейки"

"Юра" цікаво скільки тобі до деградації залишилось? Елементарно треба знати технологію розслідування справ, щоб зрозуміти строки, щоб суд не вернув на дорозслідування. І не брати на себе суддівство...Бо я так бачу ти батька вже би посадив. Молодим - владу, молодим повноваження, а чуть що
, то де були батьки? Нелогічно. В адекватних сім"ях не без урода. Я вже "деградований" мені більше 30.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.