У Рівному визначили кращих фотографів краю

Підсумки другого сезону Кубку Рівного з фотомистецтва «Я люблю своє місто, я люблю свій край» у ресторані готелю «Мир» підбили на передодні Дня міста. З поміж 120 авторів строге журі проекту обрало володарів золотих, срібних, та бронзових медалей. А володарем Гран-Прі став рів нянин Володимир Карабачинський за серію фото в номінації "Природа".

За словами організатора Кубку Рівного з фотомистецтва Олександра Харвата, цьогоріч до участі приймали світлини не лише з Рівного, але й з території усієї історичної Волині.  У підсумку майже шість сотень робіт подали 120 фотографів, як професіоналів так і аматорів, з України та з-за кордону. А конкурс підтримали меценати: депутат Рівненської міської ради Олександр Нестерук, фірма "Рівне Бурштин", готель "Мир".

— В Рівному та Україні безупинно зростає кількість любителів фототворчості, з’являються та утверджуються нові імена, до нас приїжджають фотомайстри з інших міст та держав, - зауважив Олександр Харват.  — Конкурс допомагає молодим фотолюбителям проявити свої здібності, заявити про себе і є своєрідною школою для початківців, а професіоналам вкотре позмагатись в чесній конкурентній боротьбі за головну нагороду конкурсу  — Гран-Прі, ексклюзивний Кубок оздоблений бурштином, авторська робота відомого рівненського скульптора Леоніда Гринбокого.

Кращі світлини обирало журі, до якого увійшли: Олександр Харват, EFIAP (Рівне), Едуард Странадко, голова НСФХУ (Полтава), Володимир Дубас, AFIAP, голова Львівської ОО НСФХУ (Львів), Олександр Жилін, редактор журналу “Photographer” (Київ).

У підсумку бронзову медаль здобули рівняни Тетяна Вакулюк та Анатолій Волох, срібну — Юрій Галушко та Олег Лазарєв, золото — Віталій Філімонов. Золота медаль клубу "Простір Фото" дісталась Сергію Щеглеватих, а Гран- прі – Володимиру Карабачинському за сесії знімків з фотополювання.

Найактивнішими авторами стали Ольга Баранкевич, Тетяна Вакулюк, найрезультативнішим — Віталій Філімонов, а наймолодшим – восьмирічний Дмитро Зень. 

Коментарі

Де самі світлини, чи принаймні лінки на них? Кому цікаво дивитися на те, як фотографи тримають дипломи?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.