Рівненський нардеп-"свободівець" відкрив приймальню у Німеччині

У День Незалежності України, 24 серпня, відбулось відкриття громадської приймальні народного депутата України від ВО "Свобода" Олега Осуховського у Франкфурті-на-Майні. До приймальні зможуть звернутися громадяни України, які перебувають на території Німеччини.

На День Незалежності завітали не тільки українці Франкфурта-на Майні, а й мешканці інших міст – Штуттгарта, Вюрцбурга, Гейдельберга, Гофгайма, Карбена і серед них – немало прихильників ВО "Свобода". Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода". Натомість рівненська громадська приймальня нардепа працює декілька годин на тиждень.

Опоненти і раніше називали "свободівців" нацистами і фашистами, що ж вони скажуть після відкриття приймальні в самому серці Німеччини?

Коментарі

О, які наші вибранці просунені. Відкрити громадську приймальню у Франкфурті-на-Майні - круто.А які відвідувачі! Вони ж не будуть просити гроші на опалення, ліки на одужання, жалітись на сусідів, що поставили не там паркан, чи собак яких не відловлюють. Це ж так надоїдливо, а головне одним вгодиш, а з десятьма посваришся.
А за кордоном, рівень значно вищий. Тут можна гарно себе показати. Вирішувавти глобальні питання, розказати німцям який поганий Президент, яка ляля Юля, який борець сам нардеп. А головне, можна назбирати грошиків на майбутні вибори і себе не забути. А хто ж буде тут вола тягнути?

Логіка, звичайно, є. Але лише тоді, коли є відкритість, відвертість у взаємостосунках з виборцями, партійцями, громадянами. Цього не було, немає і не передбачається. Свідчення тому - ситуація в Рівненській Свободі, про яку давно і усім відомо. До слова, подібне спостерігається в багатьох інших регіонах України. І це наслідок автократії, яка сповідується вищим партійним керівництвом Свободи. Тому цей проект є, з одного боку, піаром. З іншого - намаганням поширити цей політлохотрон на теренах євросоюзу. Не виключаю, що переслідуються інші - бізнесові чи групові - цілі.

Перепрошую! Я передумав. Гівно я, а не Осуховський. Бо беру гроші у *****ів

Уже в Рівному поробили все, лишилось перебудовати Німеччину???
За які кошти кошти функціонує приймальня в Німеччині, якщо Ваш прибуток за рік, вказаний в декларації, становить 16тис. грн.???
Думаю, у Вашій голові вже є план, як підірвати економіку Німеччини...

Просто жесть....оце то вже ці своло...ці і мочать.... ганьба! ганьба! стид і срам Осуховському і його колегам по горе опозиції

А що, українці живуть тільки в Україні, а коли вони тимчасово мешкають в Німеччині, Франції , Італії, Португалії, то їм не потрібно знати планів партійців, останніх новин з дому? Чому не задумуємось, що нас по світу багато і всі ми діти одної неньки -України. То ж будьмо разом, думаймо мудро, працюймо з віддачею для свого народу і землі. Чим більше осередків партії Свобода, тим швидше сама свобода достукається до кожного з нас.

А цікаво при показі такої малої суми 16431,66 грн за 2013 рік, як можна орендувати приміщення в Німечинні і держати ряд працівників там?? Скільки ж то років прийдеться Олегу склади щоб приймальня у Франкфурті-на-Майні і працювала надалі.

до середини липня громадська приймальна працювала 4 дні на тиждень, то про це ніхто не написав!!!! такий графік роботи (1 день на тиждень) зробили на період відпусток, в звязку зі зменшенням кількості звернень!
от побачимо чи напишеш Олексію ти про графік роботи приймальні, коли буде повернуто старий графік?!

ну хіба не молодець??? :))) Рівняни знають кого обирають, і так з початку дев*яностих :))))

Певно, пан депутат вирішив "проігнорити" бідних, матеріально виснажених "пАкращенням" рівнян і допомагати депутатськими звернення та законодавчими ініціативами ( хто зна на яких умовах і за які послуги) більш забезпеченим жителям Німеччини. Вони, звичайно, також українці, але... Ці дії, особисто мені, вказують на справжні наміри і ставлення обраного рівнянами народного депутата до своїх виборців. Ми вартуємо лише кількох годин на тиждень!!!! , шановні ))))) і наші голоси стільки вартують ( за версією нардепа). А ще патріотом себе вважає .... звичайне львівське б....лo, що вирвалось і намагається заробітчанством настарчити на нову машину.....ганьба, хлопче.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.