На Рівненщині безробітні жінки обговорили небезпеку дитячої праці

У Кузнецовському міському центрі у зайнятості для безробітних жінок провели семінар «Дитяча праця в Україні».

Начальник відділу активної підтримки безробітних Руслана Ярощук поінформувала жінок про використання дитячої праці в Україні та соціально-правовий захист дітей в цілому. Головний спеціаліст служби у справах неповнолітніх міськвиконкому Валентина Шпак розповіла про основні види дитячої праці в Україні:

- Останніми роками в Україні набула поширення дитяча праця, яка є небезпечною для дітей або може заподіяти їм шкоду. Чимало українських дітей не відвідують школу через необхідність заробляти гроші. Серед неповнолітньої молоді поширюється жебракування, крадіжки, перепродаж речей, проституція. Дитячою працею не вважається участь дітей у виконанні деяких видів легких робіт, наприклад, допомога батькам у родинних і домашніх справах, трудова діяльність підлітків протягом кількох годин до чи після шкільних занять, а також під час канікул, оскільки це є спосіб набування професійних базових навичок і вміння адаптуватись у суспільстві.

Захід пройшов у вигляді дискусії,  безробітні поділилися своїми проблемами, досить жваво обговорили питання  дитячої праці, адже в кожного є діти, про яких піклуються батьки. Про це повідомляє Рівненський центр зайнятості.

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.