Луцьк став чеським містом на один день

В атмосферу чеського пивоваріння поринув славетний Луцьк на день міста. На  Театральному майдані для лучан провели «Чеські пивні забави». На фестивалі-ярмарку вдалось не тільки посмакувати пиво Zatecky Gus а й насолодитися виступами гуртів  "Mad Heads", «Мандри», «Врода», «ФлайzZzа».

Здавна Європа славиться на весь світ своїми пивними фестивалями-ярмарками, де можна не тільки насолодитися добрим пивом, але й просто від душі повеселитися. Відомо, що чеські пивні традиції - одні з найкращих в світі. Як розповіла бренд-менеджер пива Zatecky Gus компанії Carlsberg Ukraine Юлія Агакішієва , саме тому пиво Zatecky Gus влаштувало феєричне пивне свято, на зразок того, яке щороку відбувається у затишному чеському містечку Жатець.

Відзначити День міста у новому нетрадиційному стилі у на головний майдан прийшли не тільки лучани, а гості з інших міст. А для зручнішого святкування міська влада обмежила рух прилеглими вулицями. Атмосферу справжнього чеського  містечка строювали не тільки стилізовані декорації та дівчата в уніформі чеських пивоварів, а й півтори тисячі літрів чеського пива Zatecky Gus.

А тим часом розважали гурти "Mad Heads", «Мандри», «Врода», «ФлайzZzа». Публіка приязно зустріла кумирів, а ті в свою чергу не скупились на добрі слова.

- Для мене це одне з кращих міст  України, завжди охоче приїзджаю сюди, адже тут тепло і завжди сонячно, - зізнався лідер гурту «Мандри» Фома.

А гурт "Mad Heads" так відривався  на сцені, що басист гурту зламав ногу. Концерт хлопець відпрацював до кінця, а потім поїхав до міської лікарні накладати гіпс. Втім, навіть після першого в житті перелому святом залишився задоволений. Бо дух свята та історично міста змушує повертися до Луцька знову і знову.

До речі:  

Чехи, справжні знавці й майстри пивоваріння, традиційно влаштовують декілька разів на рік великі пивні фестивалі-ярмарки, які є невід'ємною частиною чеської культури. До речі, одним з найстаріших таких фестивалів є свято пива й хмелю в Жатці - у місті, на околицях якого вирощують знаменитий ароматний хміль, що використовується для варіння пива Zatecky Gus. Пивне свято у Жатці проводиться уже понад 55 років. Невід'ємною частиною цього заходу стали різні пивні конкурси, найпопулярніші з яких - танці з кухлем пива на голові та «чесання» хмелю.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.