Рівняни зніматимуть стрес в пісочниці

В Рівному проходитимуть заняття з піскової терапії. Мешканці міста зможуть граючись в піску робити самоаналіз та вивчати свій психологічний стан.

Піскова терапія це новий метод психотерапії, який дає можливість доторкнутися до глибинного, істинного "Я", відновити свою психічну цілісність, скласти свій унікальний образ та картину світу. Групові заняття розпочнуться 13 вересня. Заняття триватимуть щотижня протягом двох місяців. Про місце проведення читайте згодом.

Піскова терапія є ефективною в роботі як з дітьми, так і з дорослими. Пісок поглинає негативну психологічну енергію, стабілізує емоційний стан.

Як зазначає організатор заходу гештальт-терапевт Іванна Бояківська, психологічна пісочниця – це особливе середовище. Тут можна зі сторони подивитися на непросту життєву ситуацію та розіграти позитивний сценарій її вирішення.

- Коли руки людини торкаються піску, вона інстинктивно старається надати певну форму своїм почуттям і думкам. Тому, якщо людина хоче змінити своє життя, але не знає яким шляхом іти далі – нехай спробує задати це запитання пісочниці. Піскова терапія допоможе розслабитись, підвищити впевненість у собі, знизити рівень тривожності та агресії, - зазначила Іванна Бояківська.

Всі деталі можна дізнатись на сторінці в соціальній мережі "Вконтакте":  http://vk.com/event51836270

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.